Жінкам нададуть підтримку для створення та розвитку власного бізнесу

09 лютого 2021 о 13:25 - 1369

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Жінкам нададуть підтримку для створення та розвитку власного бізнесу

24-25 квітня розпочнеться «Програма розширення можливостей жіночого підприємництва» та продовжиться 11-23 травня 2021 року. Захід проходитиме повністю в режимі онлайн, повідомляють організатори.

«Розробіть свої ідеї щодо мікро- та малого бізнесу разом із командою, вигравайте гранти на розвиток підприємництва розміром від 60 000 до 80 000 грн та розвивайте стабільний бізнес задля покращення умов життя ваших родин», – йдеться в оголошенні.

Завдяки проведенню навчання в рамках програми, виділенню грантів на підприємництво та наданню подальшої 6-місячної підтримки, консультування фахівцями (наставництво) організатори хочуть підтримати бізнес-ідеї, які перетворяться у працюючі підприємства.

До участі в заході запрошують жінок різного віку, котрі мають змогу створити та керувати або працювати в мікро- чи малому бізнесі.

Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: будь-то текстильна та реміснича діяльність або промисловість, аграрний сектор, послуги в сфері харчування та кейтерінгу, будівництво, технології, послуги краси та оздоровлення, різні види інших послуг, а також інші напрямки та сфери діяльності.

Можна подати заявку як окремо, так і в команді.

За допомогою онлайн-курсів учасники дізнаються про:

програму розширення можливостей жіночого підприємництва;
основи ведення бізнесу в команді;
потреби у розробці товарів та послуг у період COVID-19;
важливість команди та залучення різних кваліфікованих фахівців для розвитку вашого бізнесу;

Організатори: Гараж 48, Естонська рада у справах біженців та Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє».

Контакти: zm.ednist2021@gmail.com, або за телефоном: (068)221-22-80 (Лідія) Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: