Зеленський: відсутність покарання у вигляді позбавлення волі – це поки що

05 грудня 2020 о 10:00 - 1212

verasta3verasta3


Зеленський: відсутність покарання у вигляді позбавлення волі – це поки що

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що схвально відреагував на прийняття Парламентом Закону, щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації, але при тому відзначив, що відсутність покарання у вигляді позбавлення волі це «поки що».

Про це Глава держави заявив у відеозверненні на своїх сторінках у соцмережах.

«Як би не старався нашкодити Україні Конституційний Суд, було відновлено кримінальну відповідальність чиновників за брехню у деклараціях, сьогодні. Важливо, що встигли до настання 21 року. Тож, ті, хто збрехав цьогоріч, не уникнуть відповідальності. Добре, що об’єднано, конструктивно, що це підтримали всі міжнародні партнери. Шкода, що поки відповідальність не така жорстка, як хотілося, але радує, що «поки що», – зазначив Президент.

Нагадаємо, що народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у п’ятницю, 4 грудня, ухвалили в цілому законопроект №4460-д щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації, передбачивши у деяких випадках і обмеження волі до двох років за порушення.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: