Заходи для подолання наслідків коронакризи пропонує “УДАР Віталія Кличка”

11 листопада 2021 о 13:46 - 30559

EditorEditor


Заходи для подолання наслідків коронакризи пропонує “УДАР Віталія Кличка”

Важливо збільшити доплати медикам, щоб зупинити відтік з ковідних лікарень фахових медиків та повернути всіх, які звільнилися під час попередніх хвиль епідемії!

Крім того, “УДАР Віталія Кличка” серед переліку необхідних кроків свого антикризового плану у подоланні наслідків епідемії коронавірусу пропонує наступне:

Надати дієву підтримку медичній системі. Для цього необхідно:

  • Збільшити кількість профільних лікарень та ліжок, обладнаних кисневими точками;
  • Остаточно врегулювати механізм оперативного перепрофілювання відомчих лікарень в ковід-диспансери;
  • Запровадити ефективний контроль над виробництвом і постачанням кисню у лікарні – як за об’єктами стратегічного значення для держави. Необхідно відпрацювати ефективну логістику безперебійного постачанню кисню в усі лікарні країни;
  • Важливо не відтерміновувати медичну реформу. Необхідно завершити реформу медичної системи на вторинній і третинній ланці.

Криза – це не привід зупинити реформу, а необхідність та реальний шанс на системне та якісне перетворення медичної системи.

Також представників “УДАР Віталія Кличка” турбує те, що уряд пов’язав питання виділення 4 млрд грн на будівництво закладів охорони здоров’я у наступному році зі прийняттям скандального законопроекту №5600, який посилює фіскальний тиск на середній бізнес та простих громадян.

Це зайвий раз свідчить про те, що медична галузь, попри гучні заяви представників влади, не в пріоритеті.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: