Запах екскрементів та купа пляшок з-під алкоголю. На Дніпропетровщині виявили дітей в жахливих умовах

08 вересня 2021 о 13:00 - 3674

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Запах екскрементів та купа пляшок з-під алкоголю. На Дніпропетровщині виявили дітей в жахливих умовах

Двоє зовсім маленьких дітей знаходилися самі вдома без догляду дорослих. Але гірше за все були умови утримання малечі.

Патрульним поліцейським, як вони самі повідомляють, подзвонили стурбовані мешканці одного з будинків, де у розкритому вікні стояла маленька дитина та жбурляла пляшки вниз.

На місці вже поліціянти з’ясували, що так поводять себе діти не просто так, а тому що за ними ніхто не доглядає. 35-річна мати, за інформацією сусідів, знаходилася наразі у лікарні. Тож у квартирі залишилися самі 4-річний хлопчик та 2-х річна дівчинка.

Діти були брудні та голодні. Коли правоохоронці потрапили до помешкання, то побачили жахливі й нелюдські умови! Все було завалено мотлохом, кімнати брудні та захаращені, відчувався запах екскрементів, на кухні – купа пляшок з-під алкоголю, а по стінах бігали таргани.

Через деякий час у жахливу квартиру завітала жінка, яка назвалася бабусею байстрюків. Але це не дуже змінило ситуацію: ні батька, а ні матері при дітях не було, а умови утримання не витримували жодної критики. Тому патрульні сповістили про жахливі умови проживання дітей ювенальну превенцію. Натомість так звана бабуся неповнолітніх залишилася з ними.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: