Загрози витіку гептилу на “Південмаші” нема, – надзвичайники Дніпропетровщини

13 жовтня 2021 о 11:11 - 12708

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Загрози витіку гептилу на “Південмаші” нема, – надзвичайники Дніпропетровщини

Надзвичайники Дніпропетровщини прокоментували інформацію щодо зберігання рідкого ракетного палива (гептилу) на території Державного підприємства «Південмаш» у Дніпрі.

Як інформує сайт ГУ ДСНС України, першоджерелом неперевіреної інформації про витік ракетного палива на “Південмаші” стало місцеве видання “Наше місто”, яким 8 жовтня 2021 року опубліковано інформацію щодо виникнення на території Державного підприємства «Південмаш» екологічної катастрофи, пов’язаної з витоком гептилу.

Зазначена інформація з посиланням на видання «Наше місто» була поширена деякими українськими інтернет-ресурсами (TOP-News Україна, Новини Дніпра та інші), а також окремими російськими інтернет-виданнями.

У свою чергу, “Лица” повідомили  новину про можливу загрозу витоку гептила,  посилаючись на сторінку адвоката Юлії Сегеди, яка навела лист гендиректора Південмашу Сергія Войта в космічне агентство, міністерство промисловості і мерію Дніпра.

Що стосується реальної ситуації, то надзвичайники 8 жовтня 2021 року, виїхавши на місце, у взаємодії з адміністрацією підприємства перевірили місця зберігання ракетного палива,  та витоку не зафіксували.

На даний час загрози виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з витоком ракетного палива, на території Державного підприємства «Південмаш» не існує. Стуація знаходиться під постійним наглядом та контролем керівництва підприємства «Південмаш» та Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області, –  зазначають у відомстві.

Зважаючи, що інформація про розгерметизацію однієї із ємностей з ракетним паливом не підтвердилася, Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області звернулося до видання «Наше місто» відкоригувати опубліковану інформацію.

Того ж дня, 8 жовтня, виданням «Наше місто» інформація була виправлена.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: