Загід Краснов викликав Бориса Філатова на дебати

16 жовтня 2020 о 16:05 - 6879

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Загід Краснов викликав Бориса Філатова на дебати

Лідер «Громадської сили» Загід Краснов виступив з відкритим зверненням до діючого мера Дніпра Бориса Філатова, в якому викликав того на дебати.

Відповідне відео Загід Краснов виклав на своїй сторінці в Facebook.

Борис Альбертович, хватит прятаться за чужой спиной, давайте один на один. Мы же оба понимаем, что люди этого ждут. Я готов вам сказать в глаза, что о вас думаю. А вы?

Опубліковано Загид Краснов Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

«З 2015 року ми з вами – політичні опоненти. І, по правді кажучи, життєві цінності і моральні підвалини у нас з вами теж різні.

Тільки я можу особисто, як Загід Краснов, сказати вам в обличчя, хто ви. А за вас це роблять інші. Технологи, соціологи, численні ботоферми і проплачені з бюджету міста ЗМІ. Досить ховатися за їх спиною!» – каже політик.

Загід Краснов підкреслив, що вибори мера Дніпра – занадто важлива подія, щоб перетворювати її на шоу:

«Досить піаритись на зеленці і так званому нашатирі. Досить цього шоу! Для городян вибори мера – це серйозно. Це їхнє життя. Їхнє майбутнє.

Ви прекрасно знаєте, що будь-яка соціологія показує – саме ми з вами головні опоненти. Тому, з 17 кандидатів, ваші піарники обливають брудом тільки мене.

Давайте зустрінемося лицем до лиця і поговоримо по-чоловічому. Нехай люди побачать розмову двох головних опонентів і зроблять усвідомлений вибір 25 жовтня».

За словами Загіда Краснова, він готовий зустрітися з опонентом в будь-який час в прямому ефірі на будь-якому нейтральному каналі, включаючи всеукраїнські.

«Я впевнений, що городяни чекають ці дебати. Я до них готовий. А ви?» – спитав на завершення Загід Краснов.

Раніше, нагадаємо, він розказав, як вирішить в Дніпрі головну проблему жителів приватного сектора.

Матеріал опубліковано на комерційній основі

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: