Загід Краснов вирішить в Дніпрі головну проблему жителів приватного сектора

05 жовтня 2020 о 10:55 - 1434
Загід Краснов вирішить в Дніпрі головну проблему жителів приватного сектора

Третина населення Дніпра живе в приватному секторі, але до сих пір не має доступу до центральної каналізації. В епоху діджитал та технічного прориву люди живуть, як в країнах третього світу. Чинна міська влада ігнорує їхні проблеми, хоча гроші в бюджеті на це є.

Прорив в цьому напрямку стане можливим після реалізації проекту, розробленого за ініціативи лідера «Громадської сили» Загіда Краснова. Політик заявив, що реалізує його, коли стане мером.

«Ми часто чуємо від влади, що йдемо в Європу. Але про яку Європу можна говорити, якщо у 350 тисяч людей в обласному центрі замість каналізації – вигрібні ями?

Про європейські стандарти життя потрібно не говорити. Їх потрібно для людей створювати. І наша команда це вже робить», – зазначив Загід Краснов.

Відсутність центральної каналізації – набагато серйозніша проблема, ніж може здатися на перший погляд. Це не тільки відсутність доступу до якісних комунальних послуг. Це додаткові витрати людей на очистку вигрібних ям.

Крім того, каналізаційні стоки часто потрапляють в підземні води і отруюють їх. А це вже питання екології та здоров’я. Не випадково директива Євросоюзу наказує всім державам, що входять до його складу, щоб 98% жителів територій з населенням понад 2 тисячі людей були підключені до центральної каналізації. Порушників штрафують на мільйони євро.

За словами Краснова, робочий проект по підключенню жителів приватного сектора Дніпра до центральної каналізації, був замовлений ще до осені. Він передбачає комплексне вирішення проблеми.

«Будуть встановлені сучасні каналізаційні очисні споруди (КОС). Вартість одного КОС, наприклад, для 10 тисяч жителів становить 10 мільйонів гривень, – зазначив Краснов. – На їх установку потрібно в три рази менше грошей, ніж було виділено з бюджету на поповнення статутного фонду КП «Дніпроводоканал» за каденцію нинішнього мера. Або стільки ж, скільки – на будівництво тільки одного скверу на набережній».

Рішення проблем приватного сектора стане частиною комплексної системою роботи Загіда Краснова на посаді мера щодо забезпечення жителів міста якісними комунальними послугами та створення для городян сучасної інфраструктури.

Нагадаємо, раніше Загід Краснов на сесії Дніпровської міської ради запропонував зробити парковки в Дніпрі безкоштовними.

Матеріал опубліковано на комерційній основі

Поділитися: