За рахунок грошей громад уряд хоче дотувати збиткову та неефективну «Укрзалізницю», – «УДАР Віталія Кличка» про рішення Кабміну

18 листопада 2021 о 17:40 - 26611

EditorEditor


За рахунок грошей громад уряд хоче дотувати збиткову та неефективну «Укрзалізницю», – «УДАР Віталія Кличка» про рішення Кабміну

Нещодавно уряд затвердив Методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Тепер вони зменшують базу оподаткування земельним податком та орендною платою за землю.

Це пряме зменшення доходів бюджетів територіальних громад на декілька мільярдів.

Нова Методика допомагає залатати бюджетні дірки і для державного монополіста «Укрзалізниці», яка є на сьогодні найбільш корупційним та неефективним державним підприємством. Для Укрзалізниці зменшення бази оподаткування вдвічі – принесе додаткові майже 2 млрд гривень. І знову за рахунок бюджетів територіальних громад.

У партії «УДАР Віталія Кличка» закликають владу припинити сприймати простих українців та місцеві громади основним додатковим джерелом надходження до державного бюджету.

В партії «УДАР Віталія Кличка» наполягають на тому, що уряд має зупинити своє рішення, яким затверджено нову Методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок напередодні нового бюджетного року.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: