Яким буде другий тур виборів мера в Дніпрі?

12 листопада 2020 о 10:00 - 1157
Яким буде другий тур виборів мера в Дніпрі?

У середу, 11 листопада, в прес-центрі ІА «Міст-Дніпро» відбулася прес-конференція на тему «Яким буде другий тур виборів мера в Дніпрі?».

Про це повідомляє прес-служба ІА «Міст-Дніпро».

У прес-конференції брав участь Голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудев, який розповів, в яких містах області і коли пройде другий тур місцевих виборів.

«В разі, якщо на посаду міського голови ні один з кандидатів не набрав під час першого голосування понад 50% голосів виборців і кількість населення в населеному пункті становить понад 75 тисяч виборців – призначається повторне голосування. У Дніпропетровській області другий тур місцевих виборів відбудеться 22 листопада в Дніпрі, Кривому Розі та Нікополі.

У Дніпрі за пост міського голови боротимуться діючий мер міста Борис Філатов і представник партії «Громадська сила» Загіда Краснова.

У Кривому Розі – діючий мер, представник партії Блок Олександра Вілкула «Українська перспектива» Юрій Вілкул і його опонентом буде представник партії «Слуга народу» Юрій Шевчик.

У Нікополі діючий секретар міської ради Саюк від партії «За майбутнє» і його опонентом буде представник партії «Слуга народу» Руслан Олійник», – розповів він.

Станіслав Жолудев закликав всіх дніпрян не бути пасивними і взяти участь у виборах 22 листопада. Крім цього, він зазначив, що при низькій явці найбільша ймовірність дій різних схем фальсифікацій.

«Чим меншою буде явка на виборах, тим більшою буде вірогідність, впровадження різних схем маніпуляцій або навіть фальсифікацій результатів. З огляду на те, що кампанія дуже напружена і дуже «брудна», ці вибори будуть більш жорсткими, ніж 1-й тур», – зазначив він.

Нагадаємо, повторне голосування на виборах міського голови у Дніпрі відбудеться 22 листопада.

Поділитися: