Які сюрпризи чекають на гостей “Джазу на Дніпрі-2021”

07 липня 2021 о 10:00 - 4868

AvatarVirsavia Gonchar


Які сюрпризи чекають на гостей “Джазу на Дніпрі-2021”

У Дніпрі в парку ім. Тараса Шевченка пройде фестиваль “Джаз на Дніпрі”.

Про це під час пресконференції розповів голова Художньої ради при міському голові, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

16, 17 та 18 липня пройде «Джаз на Дніпрі» На фестивалі працюватиме близько 10 різних локацій. Вхід буде вільний крім однієї платної сцени.

16 липня на відкритті фестивалю виступить понтонний оркестр зі своїм шоу на відкритій сцені біля головного входу до парку Шевченка (біля колон) – Rising stars stage. Також організатори запросили 5 команд з різних країн: дві з України, Польщі, Франції та австралійсько-американський колектив.

Вхід буде вільний крім однієї платної сцени, яка працюватиме два дні, 17 та 18 липня у приміщенні літнього театру. 17 липня о 19:00 у першому відділенні виступить тріо Джекі Террассона, який представить свою авторську програму «53». У другому відділені чекають на сенсаційного виконавця – трубача Авішай Коена та його колектив Big Vicious.

Цього року відзначається сторічний ювілей Астора П’яццолли. Для програми, присвяченій йому, вперше запросили в Україну італійського композитора Маріо Стефано Пьетродаркі, який виступить 18 липня на основній сцені з дніпровським квінтетом. А у другому відділені виступить іспанська виконавиця Buika.

Працюватиме експериментальна нічна локація Night white stage. 16 липня майданчик розпочне роботу з джем-сейшену виконавців з Rising stars stage, програму продовжить dj з Києва Ксенія Палфі. 17 липня виступить Євген Гончаров, Ніколь Рашель. Програма обидва дні розпочнеться о 22:30. Буде також локація Jazz Cats з виставкою кішок та собак з притулків.

Через карантинні обмеження вхід на основну сцену, відповідно до законодавства, можливий лише за наявності негативного тесту на коронавірус, який включений у вартість квитка.

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії “Інвітро” Павло Набока розповів, що ті, хто придбав квиток, зможуть здати тест на антиген коронавіруса. Результати тесту діють 72 години. Рекомендують проходити тестування не раніше 15 липня. При наявності квитка на основну сцену, гості фестивалю можуть звернутися у будь-яке відділення «Інвітро» у Дніпрі.

15 та 16 липня всі відділення працюватимуть з 07:00 до 16:00. 17 липня тестування можна пройти з 8:00 до 16:00. Додатково у суботу також працюватиме відділення на площі Соборній до 18:00. 18 липня тестуватися можна з 07:00 до 12:00. Результати можна отримати за 30 хвилин, які будуть надіслані на електронну пошту.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: