Які фахівці затребувані на ринку праці Дніпропетровщини?

22 жовтня 2020 о 12:00 - 2801

verasta3verasta3


Які фахівці затребувані на ринку праці Дніпропетровщини?

Дніпропетровський обласний центр зайнятості повідомив, що станом на 1 жовтня 2020 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 7 тис. вакансій.

Крім того, у базі даних містилася інформація про понад 1,9 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел. Найбільша частина (майже 68,8%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області, була зосереджена у містах Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь та Павлоград.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 21%) та кваліфікованих робітників з інструментом (майже 17%).

За конкретними професіями затребуваними виявились слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, трактористи, токарі. Також затребувані працівники сфери послуг – кухарі, продавці, охоронники, швачки.

Серед роботодавців високим попитом продовжують користуватися професіонали та фахівці з досвідом роботи – вчителі, лікарі, інженери різних галузей, вихователі, бухгалтери, фахівці, майстри, менеджери, психологи та викладачі.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, кур’єри, вантажники та двірники.

До речі, Обласна служба зайнятості констатує зменшення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: