Обласна служба зайнятості констатує зменшення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах

15 липня 2020 о 17:30 - 1248

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Обласна служба зайнятості констатує зменшення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах

Аналізуючи динаміку надання роботодавцями інформації про вакансії та результати опитування, обласна служба зайнятості констатує зменшення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Про це заявила заступниця директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Малоіваненко на засіданні круглого столу на тему ринку праці, яке відбулося 14 липня.

Аналізуючи ринок праці області, Раїса Малоіваненко акцентувала увагу учасників на значному збільшенні кількості зареєстрованих безробітних за 6 місяців поточного року; співвідношенні кількості шукачів роботи та вільних робочих місць, які заявляють роботодавці регіону.

«Для нас надзвичайно важливою є стабільна робота підприємств Дніпропетровщини, адже створення нових робочих місць дозволяє забезпечити зайнятість та соціальний захист мешканців регіону. Аналізуючи динаміку надання роботодавцями інформації про вакансії та результати опитування підприємств провідних видів економічної діяльності щодо нагальної та перспективної потреби, обласна служба зайнятості констатує зменшення потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах. Але, незважаючи на зменшення пропозицій вільних робочих місць, за сприяння служби зайнятості були працевлаштовані понад 26 тисяч шукачів роботи», – зазначила Раїса Малоіваненко.

Станом на 14 липня 2020 року до базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості подано майже 8,2 тисячі пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Обласним центром зайнятості прийнято майже 6,4 тисяч рішень, що дало змогу надати фінансову підтримку більш ніж 15 тисячам працівників, в тому числі фізичним особам – підприємцям.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: