Як з користю витратити “ковідну тисячу”: лідер Дніпропетровського “УДАРу” Юрій Сімонов закликає до благодійності

25 грудня 2021 о 11:55 - 12850

EditorEditor


Як з користю витратити “ковідну тисячу”: лідер Дніпропетровського “УДАРу” Юрій Сімонов закликає до благодійності

Багато хто розгубився через обмеження на витрату бонусу за вакцинацію. Не всі хочуть чи можуть піти до спортзалу, у театр, кінотеатр або кудись летіти та їхати потягом. При цьому час, за який можна витратити ковідну тисячу, обмежений.

Депутат Дніпропетровської облади та лідер обласного осередку партії “Удар” Юрій Сімонов  пропонує конвертувати отримані за щеплення кошти у добрі справи для нужденних.

“У метушні та нескінченному русі по колу проблем і завдань, ми не завжди помічаємо людей поряд з нами. Адже у кожного є самотні сусіди, люди похилого віку, які давно забули, коли були в театрі. Є багатодітні родини, у яких банально немає можливості купити квитки у кіно на усю сім’ю. Дитячим будинкам потрібна художня література. Кожен з нас сьогодні, отримавши цю 1000 грн, може напередодні Нового року створити невелике диво і подарувати свято знайомим людям. Подивіться на вікна свого будинку, повертаючись увечері додому, і ви обов’язково побачите того, хто потребує вашої турботи та уваги”, – зазначив депутат облради.

Наприклад, керівниця художньої школи у Сурсько-Литовському розповіла, що їхні вихованці з радістю відвідали б балет “Лускунчик” перед Новим роком. Також там не вистачає книжок з живопису.

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: