Як власність громади Дніпра опинилася у відомого артиста Тимофія Хом’яка

10 січня 2022 о 17:40 - 1991

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Як власність громади Дніпра опинилася у відомого артиста Тимофія Хом’яка

«Мій товариш попросив, щоб я оформив на себе».

Державна реєстраторка Виконавчого комітету Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області 17 жовтня 2018 року перереєструвала на Чорного Олександра Анатолійовича приміщення з власності громади Дніпра.

«Невстановлені особи разом з ОСОБА_1 (Чорним О.А. – авт.) шахрайським шляхом підробили документи, після чого набули право на майно, яке знаходиться на балансі КП «Жилсервісу-2» ДМР та перебуває у власності територіальної громади в особі Дніпровської міської ради, а саме приміщення №37 будинку №5 по вулиці Боброва в місті Дніпро», – стверджують правоохоронці в документах, опублікованих в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Тобто, будинок №5 по вулиці Боброва передали на баланс КП «Жилсервіс-2» Дніпровської міської ради (ДМР) 01.01.2018 р., що менш ніж 10 місяців до крадіжки приміщення № 37 площею 61,8 кв.м і ціною 924.764 грн, яке знаходиться у самому центрі Дніпра: поряд з відомим ринком «Озерка».

Боброва-5 (фото: Domik.net)

Наразі судять першого його набувача – Чорного О.А. за ч. 4 ст. 190 (шахрайство; від 5 до 12 років з конфіскацією майна), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів; карається штрафом до 50-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до пів року, або обмеженням волі на строк до 2-х років) КК України.

Скрин даних порталу «Судова влада України»

Але перший «власник» вкраденого у громади приміщення встиг його …подарувати.

Новий «власник» – відомий дніпровський митець, фронтмен популярного гурту «Арт-Вертеп» Хом’як Тимофій Володимирович.

Він був обдарований цим приміщенням 06 квітня 2019 року.

Дніпропетровська обласна прокуратура наполягає, що повідомила Дніпровській міській раді про незаконне вибуття з її власності нежитлового приміщення у вересні-2019,

«проте будь-яких заходів міською радою на відновлення порушених інтересів держави в особі громади міста Дніпра дотепер не вжито».

Можливо тому, що Тимофій Хом’як зголосився підтримувати, можна навіть сказати, вихваляти кандидатуру діючого міського голови Дніпра та критикувати його опонентів на місцевих виборах 2020 року.

Журналісти газети «Лица» подзвонили артисту Тимофію Хом’яку:

«– Цікавить, приміщення у Чорного ти придбав чи він тобі подарував дійсно?

– Там складніша схема. Мій товарищ попросив, щоб я оформив на себе його, насправді.

– Ну ти даєш! Ти ж доросла людина.

– Тоді не було ніяких… Це зараз я вже бачу, що там нічого нормального немає. А тоді він сказав: «Я не можу на себе оформити. Давай оформимо на тебе». От тепер мучуся. І слідчим, і в суді вже давно все розказав – це ж вже не перший рік триває. Вони все це знають.

– А як тепер ти будеш з цього виходити?

– Раджуся з юристами».

Міськрада досі відмовляється судитися за приміщенням № 5.

«Навіть якщо вважати, що саме з вересня 2019 року почався перебіг позовної давності для звернення до суду з даним позовом, самим же керівником Дніпропетровської місцевої прокуратури № 4 вказано, що в даному випадку строк позовної давності складає три роки, а отже Дніпровська міська рада має ще півтора року для звернення до суду з даним позовом самостійно», – міськрада просить господарський суд закрити розгляд справи про повернення свого майна на 924.764 грн.

Розгляд ініціювала Дніпропетровська місцева прокуратура № 4.

Наступне судове засідання призначене на 08 лютого 2022.

Скрин даних порталу «Судова влада України».

На фото анонсу – Тим Хом’як; фото: Nacasting.com.ua

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: