Оновлений великий «Вертеп-Бенд» з Новою програмою напередодні Нового Року! (+ВИДЕО)

11 грудня 2012 о 12:56 - 5226

Avataradmin


13 грудня в клюбі «Мулен Руж» (вул.Гопнер 4а) дніпропетровці вперше цього року відіграють велику сольну програму оновленим складом в рідному місті.

«Гайдамацькі вечорниці на Андрія» з гуртом «Вертеп»

Не дивлячись на світову економічну кризу рік, що минає, став одним з найнасиченіших в концертному житті гурту мандрівних дяків. Різноманітні виступи на великих та малих майданчиках країни, концертні мандри, репетиції та робота над новими піснями іноді не залишали часу навіть на оновлення інформації про зміни в складі гурту та концертний графік.

Частина місцин та містечок в Україні де концертував «Вертеп» цього року можуть сміливо брати участь у вікторині «Чи знаєш ти свою країну?». Хто чув про Сковородинівку на Харківщині («Сковорода-Фест»), Ржищів на Київщині («Трипільске коло»), Легедзино поблизу Умані та холодноярський хутір Буда, дніпропетровські Рубанівське та Славгород? А нам навіть пощастило відвідати ці гостинні місця! Дніпропетровські фестивалі «Слов`янський новий рік», «Мамай-Фест», «Самарська Покрова», «Октобер-фест», низка запальних весільних та інших приватних виступів залишила по собі добру музичну форму, нові пісні та здоровий позитив! Уцім цим «Вертеп» радо поділиться з друзями на концерті цього четверга! А також обіцяємо танці у супроводі духової секції, репетиції колядок до свят та презентації пісень братніми мовами! Отож гоцай з нами!)

13 грудня, 19:00

Клуб "Мулен Руж"
вул. Гопнер, 4-а (2-й поверх Cofee Room)

Передпродаж квитків – 80 грн., в день події – 100 грн.

Попередньо квитки можна придбати в культурному центрі "Арт-Вертеп" (арт-крамниця "Білокнижник"), що на вул. Червоній, 11 (тел. +38 066 272 26 24)

Музики гурту «Вертеп» сьогодні:

  • Олексій Бондаренко (Льоня) – вокал, гітари, губна гармошка, музика, вірші, та ін.
  • Олена Калитяк – вокал, музика.
  • Микола Константінов – ударні інструменти, вокал, музика, аранжування.
  • Бузілов Юрій –бас-гітара;
  • Віктор Чорнокнижний (Петрович) –  баян, вокал, музика, аранжування;
  • Андрій Попов (Jungleman) –  гітари та інші струнні і щипкові, музика, аранжування.
  • Тимофій Хом’як – спів, дуди-сопілки, перкусія, музика, тексти, автор та керівник проекту.

Повна назва Гурту Мандрівних Дяків "Вертеп" максимально розкриває внутрішню (та й зовнішню) філософію учасників бенду по аналогії з середньовічними студентами, які йшли до людей "Розважати і повчати"! Сповідуючи заповіді мандрівного філософа Григорія Сковороди, ми перебуваємо в постійній праці, дорозі та пошуці!)

Поетично, крім авторських та народних текстів, «Вертеп» виконує пісні на слова сучасних українських поетів (С.Жадан, Ю.Покальчук, М.Савки та ін.), що відкарбувалось в альбомі «Віршоспіви» (2009).

Гурт є відкритим проектом і, відповідно, склад музик гурту "Вертеп" часто є несподіваним не тільки для слухачів, а й для самих вертеповців. Незмінними залишаються професійність та артистизм, щирість і оригінальність.

В різний час до «Вертепу» приєднуються й інші цікаві та самобутні музиканти. Список наших друзів та колег що грали і творили у Вертепі за більше ніж 10 років досить великий. «Найяскравіші» «вертепники» різних періодів, що лишили свій музичний слід у творчості гурту та яких можна почути на записах, а можливо і майбутніх концертах: Олена Завгородня, Олексій Сосницький, Роман Яцун, Ігор Любченко, Артем Кущ, Дмитро Соловйов, Федір Бугай, Максим Паленко, Сергій Супрун, Оксана Бондар, Андрій Карачун, Влад Лисан, Сергій Причисленко, Юрій Литвиненко та інші.

Долучайся до гурту Вертеп у Facebook!

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: