Як в Україні будуть святкувати День незалежності?

21 травня 2021 о 09:00 - 1945

AvatarVirsavia Gonchar


Як в Україні будуть святкувати День незалежності?

Володимир Зеленський під час прес-конференції розповів про ідею та заходи, які готуються до святкування 30-річчя незалежності України.

За словами Глави держави, 12 найкращих компаній на волонтерських засадах працювали над розробкою логотипа до 30-річчя незалежності, і перемогла компанія зі Львова.

«Ось таку квітку вони нам подарували. Це буде головна квітка 30-річчя. Символ України «Ти у мене єдина». Мені здається, що це правильний символ нашої державності. Це така наша країна. Вона не просто квітуча – нас не затоптати, нас не зрізати, нас не зламати, ми все одно будемо квітучою країною й точно розквітнемо», – сказав Президент.

Також, за його словами, у кожної області України буде своя унікальна квітка-логотип у кольорах цього регіону.

Святкові заходи до 30-річчя незалежності триватимуть три дні. А 22 серпня відбудеться вручення нової премії – «Національна легенда».

«Ми будемо відзначати великих українців. Буде започаткована така премія, яка має аналоги у західних країнах. Це будуть легенди, які прославляють Україну як в Україні, так і за її межами – в усьому світі. Буде нагородження, буде великий концерт», – сказав Володимир Зеленський.

У День Державного прапора, 23 серпня, відбудеться підняття українського прапора у Києві та в усіх регіонах України у спеціально облаштованих до цього свята місцях.

Також у цей день відбудеться перший саміт Кримської платформи та започаткований Україною Саміт перших леді та джентельменів.

«Перший захід щодо деокупації нашого Кримського півострова. Буде багато представників багатьох країн. Будуть підписані важливі документи на цій платформі. Будуть президенти, прем’єр-міністри, голови церков інших країн. Запрошені також спікери, міністри закордонних справ. Я думаю, в цілому будуть представлені близько 30 країн», – зауважив Володимир Зеленський.

Запланований святковий концерт для лідерів держав у Національній опері України за участю легенд опери та балету.

Відбудеться парад Збройних Сил України, а ввечері великий концерт українських зірок шоу-бізнесу в НСК «Олімпійський».

У ці три дні у Президента заплановано багато двосторонніх зустрічей зі світовими лідерами.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: