Як дніпряни в умовах COVID-19 відвідують театри

05 листопада 2021 о 20:00 - 6532

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Як дніпряни в умовах COVID-19 відвідують театри

Не зважаючи на пандемію та перехід Дніпропетровської області до «червоної» зони епідбезпеки, культурне життя регіону продовжується. Музеї приймають своїх відвідувачів, а театри радують глядачів виставами.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Всі заходи у закладах культури Дніпропетровщині проходять із дотриманням «карантинних» законодавчих норм: дистанції та маскового режиму.

Щодо рівня вакцинації співробітників таких закладів, то він сягає 92-95%.

«Червона» зона не заборона для культурного життя Дніпропетровщини, розказав директор  Драмікому Сергій Мазаний. Він поділився радісною звісткою – театральна родина його закладу повернулася до звичного режиму роботи.

До роботи у звичному режимі готовим має бути не тільки колектив, пояснив Сергій Мазаний, а й глядач.

Маска, дотримання дистанції та сертифікат про щеплення. Це ті вимоги, дотримуючись які культурне життя вируватиме в регіоні.

Сергій Мазаний розказав, у подальшому всі вистави Дніпровського академічного театру драми та комедії проходитимуть за графіком.

У разі ж виникнення змін – глядачів повідомлятимуть. В онлайн режим, поділився директор та художній керівник, театр не переходитиме.

В умовах «червоної зони» відвідувати театр можливо виключно при наявності зеленого COVID-сертифікату (щеплення двома дозами вакцини) або ПЛР тесту зробленому не пізніше за 72 години до події.

Приймається також довідка про одужання від COVID-19 (дійсна протягом 90 днів).

Під час перебування в приміщеннях театру дотримуватися безпечної дистанції понад 1,5 м.

Відвідувачам категорично забороняється пересідати на інші місця, які не встановлені адміністрацією театру.

Раніше ми повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: