Вже завтра за перебування без маски будуть штрафувати

20 листопада 2020 о 19:30 - 905

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Вже завтра за перебування без маски будуть штрафувати

19 листопада поточного року  Президентом України був підписан Закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту, про це повідомляє Верховна Рада України у Facebook.

Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» Верховна Рада України ухвалила 6 листопада 2020 року.

Зазначений документ оприлюднений у газеті «Голос України» 20 листопада. Відповідно до п.2 Закону — він набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Можновладці пояснюють, що закон має на меті запобіганню поширенню коронавірусної хвороби серед громадян нашої держави.

Покарання за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема виготовлених самостійно, передбачено у вигляді штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — від 170 до 255 гривень.

Нагадуємо, що відповідно до статистики захворювання громадян Дніпра та області на ковід, поки що карантин вихідного дня не дуже допомагає.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: