Карантин вихідного дня не допоміг: захворівших на COVID-19 в Дніпрі все більше

20 листопада 2020 о 10:15 - 2409

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Карантин вихідного дня не допоміг: захворівших на COVID-19 в Дніпрі все більше

За даними Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України за минулу добу в регіоні виявили 1174 нові випадки коронавірусної хвороби. Натомість ще 281 людина одужала. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Коронавірус підтвердили у 454 мешканців Дніпра, 155 – Кривого Рогу, 78 – Жовтих Вод, 55 – Нікополя, 40 – Новомосковська, 39 – Кам’янського, 36 – Павлограда, 34 – Першотравенська, 8 – Синельникового, 7 – Покрова, по 1 – Марганця й Тернівки.

Ще 65 нових випадків виявили у Верхньодніпровському районі, 26 – П’ятихатському, 20 – Синельниківському, по 16 – Дніпровському, Нікопольському та Юр’ївському, 15 – Петриківському, 14 – Широківському, 13 – Магдалинівському, по 10 – Павлоградському та Петропавлівському, по 7 – Межівському й Покровському, по 6 – Апостоловському, Васильківському й Царичанському, 5 – Криворізькому, 3 – Новомосковському, по 2 – Криничанському та Солонянському, 1 – Томаківському районах.

Загалом на Дніпропетровщині лабораторні дослідження підтвердили 26202 випадки COVID-19. Одужали 10530 мешканців області, померли 686 людей.

Слід зазначити, що у областній владі є чималі сумніви щодо достовірності тестування населення на ковід. Наприклад, Святослав Олійник так коментує призначення  близько трьох тижнів тому нового директора Дніпропетровського обласного лабораторного центру пана Вальчука.

У нас також виникають питання до достовірності статистики. Ми стривожені даною ситуацією і вважаємо це призначення помилковим“.

Що до комунікації з міськрадою, Олійник був ще категорічнішим, та сказав що вони, “як і всі городяни, вже звикли до хамського і брехливого стилю комунікації міської влади“.

Нагадуємо, що цими вихідними відбудеться другий тур виборів мера міста. Числені експерти віддють перевагу кандидату Загіду Краснову, а блогер Блогер Сергій Черкаський впевнений, що Філатов пустив одну й ту ж саму «качку» по колу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: