Вступило в силу перемир’я між Ізраїлем та Палестиною

21 травня 2021 о 12:45 - 879

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Вступило в силу перемир’я між Ізраїлем та Палестиною

Перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС, досягнуте за посередництва Єгипту, вступило в силу, зупинивши 11 днів обстрілів між сторонами.

Президент США Джо Байден вітав режим припинення вогню, заявивши, що це сталося після інтенсивних дискусій на високому рівні між США, Єгиптом, Палестинською адміністрацією та країнами Близького Сходу, «щоб уникнути тривалого конфлікту».

На вулиці Гази вийшли люди (на фото), щоб святкувати припинення вогню, яке вступило в силу 21 травня в 02:00 за місцевим часом. Напередодні Кабінет міністрів Ізраїлю схвалив перемир’я. ХАМАС також заявив про готовність припинити обстріли Ізраїлю з 21 травня.

Внаслідок загострення конфлікту з 10 травня, за даними палестинських медиків, в секторі Газа загинули 232 людини, в тому числі діти і жінки. Ізраїль повідомив про 12 убитих зі свого боку.

Нинішнє загострення конфлікту – найсерйозніше з 2014 року. Приводом для нього стало судове рішення про виселення кількох палестинців – жителів Східного Єрусалиму з будинків в зв’язку з реституцією. Рішення суду було призупинено, але сутички продовжилися.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: