Восени на Дніпропетровщині відбудуться два театральні фестивалі

09 вересня 2021 о 17:30 - 3213

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Восени на Дніпропетровщині відбудуться два театральні фестивалі

Восени на Дніпропетровщині відбудуться два театральні фестивалі. Дніпропетровський академічний театр опери та балету організовує «Перехрестя епох».

Про це повідомляє ДніпроОДА.

Театр драми та комедії проведе «КУТ-30». Заклади виграли гранти Українського культурного фонду. З держбюджету їм виділили понад 3,5 млн грн.

«Дніпропетровський академічний театр опери та балету переміг у номінації «Знакові постаті української культури». Проведуть міжнародний музично-театральний фестиваль «Перехрестя епох», – сказала начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина. – ДраміКом виграв у номінації «Знакові події історії України». За підтримки УКФ організовують фестиваль сучасного українського театру «КУТ-30».

Фестиваль «Перехрестя епох» відбудеться 20-24 вересня. Його організовують до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Проходитимуть концерти, майстер-класи, творчі зустрічі. На сцену вийдуть як досвідчені артисти, так і молоді митці. Покажуть і прем’єрний балет «Лісова пісня».

А ще, до театру завітає внучата племінниця Лесі Українки, композиторка Аріадна Бартаї. Вона привезе сімейну реліквію – зошит із рукописом народних пісень, записаних з голосу видатної поетеси та письменниці.

На глядачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 72А. Деталі – на сайті.

«КУТ-30»  фестиваль сучасної української драматургії. Він проходитиме у Дніпровському академічному театрі драми та комедії з 29 вересня по 3 жовтня. Артисти з Києва, Одеси, Сєверодонецька та Івано-Франківська покажуть вистави на національну тематику.

«Фестиваль присвятили 30-й річниці незалежності України. Він об’єднає акторів, режисерів, драматургів з різних куточків країни. Окрім показу пєс сучасних авторів, проходитимуть  майстер-класи і творчі лабораторії», – сказав директор-художній керівник театру Сергій Мазаний. 

Адреса Дніпровського академічного театру драми та комедії: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 97. Більше – на сторінці фесту.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: