Волонтери Фонду Вілкула поздоровляють ветеранів війни

07 травня 2021 о 15:00 - 1958

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Волонтери Фонду Вілкула поздоровляють ветеранів війни

До 9 травня, Дня Перемоги, волонтери Фонду Вілкула Українская перспектива продовжують поздравляти  ветеранів та громадські організації ветеранів.

Про це інформує сторінка Блоку Вілкула у Facebook.

Депутати Дніпропетровської обласної та Павлоградської міської рад Михайло Разгоняєв і Тетяна Дацько зустрілися з керівником обласної ради ветеранів, генерал-майором Станіславом Шевченко.

«Для команди Олександра Вілкула один із пріоритетів – турбота про ветеранів. Не важливо, де вони живуть: в далекому селі, або в великому місті, кожен ветеран не тільки 9 травня, а й кожен день повинен відчувати увагу і бути оточений турботою. Це життєвий принцип кожного в нашій команді», – сказала Тетяна Дацько.

Станіслав Миколайович Шевченко присвятив життя армії. Учасник інтернаціональної місії в Афганістані, ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Зараз генерал-майор Шевченко очолює обласну раду ветеранів.

Разом з Олександром Вілкулом він ініціював масштабну реставрацію пам’ятників героям війни на Дніпропетровщині, а також передачу близько 11 800 сертифікатів на покупку медикаментів інвалідам I і II груп. Щороку разом з командою Олександра Вілкула бере участь в урочистостях, присвячених 9 травня – багатотисячних демонстраціях, акції «Обеліск», вшануванні ветеранів.

“Лица” також писали:

Матеріал розміщено на комерційній основі

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: