Як у Дніпрі привітають ветеранів з Днем перемоги

07 травня 2021 о 11:00 - 1018

AvatarVirsavia Gonchar


Як у Дніпрі привітають ветеранів з Днем перемоги

У Дніпрі представники мерії передали громадській організації ветеранів Новокодацького району подарунки для привітання ветеранів Другої світової війни з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

За словами начальниці управління департаменту соціальної політики ДМР Ірини Максименко, за клопотанням районних громадських організацій ветеранів міська рада придбала продуктові набори та постільну білизну. Такі подарунки у найближчі дні доставлять усім поважним воїнам міста додому, звичайно, із дотриманням протиепідемічних заходів.

«Наразі у Дніпрі зареєстровано та мешкають 206 дійсних учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни. Їх усіх привітають і вручать подарунки. Також вони отримають з міського бюджету матеріальну допомогу у розмірі 2,5 тисячі гривень кожен», – додала Ірина Максименко.

Подарунки для учасників бойових дій Другої світової війни, що зареєстровані у Новокодацькому районі, отримав голова районної громадської організації ветеранів Володимир Духневич.

Разом із подарунками ветерани отримають листівки, які спеціально до 76-ї річниці перемоги над нацизмом виготовили діти Дніпра.

«9 травня ми відзначаємо 76-ту річницю перемоги над нацизмом. Напередодні свят діти виготовляли листівки для наших ветеранів, щоб підтримати їх теплими побажаннями та показати ось цю єдність поколінь. Дуже добре, що діти долучились до цієї події та привітань. Сподіваюсь, що наших ветеранів ці листівки зможуть порадувати», – сказала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Також ми писали: На Дніпропетровщині вшанували загиблих бійців АТО/ООС.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: