Водохреща: локації купання у Дніпрі та релігійна складова свята

17 січня 2022 о 19:00 - 4068

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Водохреща: локації купання у Дніпрі та релігійна складова свята

Вже за декілька днів по всій Україні відзначать Хрещення Господнє. У православних храмах проведуть ранкове богослужіння та освятять воду. А опісля віряни та всі, хто бажає перевірити свій організм на витримку, занурюватимуться  в ополонки.

Як ми вже повідомляли, цьогоріч у Дніпрі місця для купань облаштували на 4х локаціях – у парках Сагайдак та Придніпровський, Монастирському острові та на озері, що на Червоному Камені. 

Вони будуть обладнані палатками для обігріву після купання. Також, будуть підготовлені місця, де можна вийти після купання та випити чай або каву. Ще на локаціях  чергуватимуть медики та рятувальники,” –  повідомляє Дмитро Ріхтер, заступник директора КП “Дирекція парків та рекреації”.

Загалом по області цього року облаштують 67 локацій, де можна буде пірнати у крижану воду. У ДніпроОДА повідомили, що у місцях масових заходів 19 січня чергуватимуть медики, правоохоронці та рятувальники.

Однак, треба пам’ятати, що для непідготовленої людини занурення може бути небезпечним.

Серед протипоказань – хвороби серцево-судинної системи, гіпертонія, порушення кровообігу, інфекційні та гінекологічні захворювання.

Щодо підготовки духовної, то свяженослужителі переконують: купання в ополонці – це не церковний припис, а народні традиції.

Готуватися до свята потрібно свідомо, а якщо і заходити у воду, то з молитвою та вірою.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: