Влада та МОЗ запроваджують діджиталізацію проти COVID-19

24 листопада 2020 о 09:00 - 1392

verasta3verasta3


Влада та МОЗ запроваджують діджиталізацію проти COVID-19

Одночасно з розробкою вакцини проти коронавірусу та пошуком ефективного лікування недуги у світі активно впроваджують цифрові технології, аби зупинити пандемію.

Зокрема, влада Китаю пропонує створити єдиний міжнародний механізм так званих сертифікатів здоров’я громадян із використанням QR-кодів, які б взаємно визнавалися в різних країнах.

В Україні також розробляють нові сервіси із протидії поширенню коронавірусу. Міністерство цифрової трансформації працює над оновленням мобільного застосунку «Вдома», запуском чат-боту для координації госпіталізацій та впровадженням е-направлень на ПЛР-тестування.

Міністерство цифрових трансформацій разом с Урядом та МОЗ працює над цифровізацією и централізацією збору інформації щодо фактів і підозр про випадки інфекційних захворювань. Це дозволить ефективно планувати розширення лікарень, безпеку персоналу і закупку ліків. Для цього Мінцифра вдосконалює мобільний застосунок «Вдома». Люди зможуть вказувати симптоми, які будуть оброблятися Центром громадського здоров’я.

Мінцифра з МОЗ аналізує дані про показання, госпіталізацію і виписаних пацієнтів, запаси кисню в лікарнях в режимі реального часу через чат-боти и даш-борди, запроваджує е-направлення на ПЛР-тестування у лікарнях швидкої допомоги та стаціонарних лікарнях.

Нагадаємо, Мінцифра готує проєкти для залучення інвестицій.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: