Вихованці “Міської станції юних техніків” відвідали депо метрополітену

27 травня 2021 о 10:30 - 5289

AvatarVirsavia Gonchar


Вихованці “Міської станції юних техніків” відвідали депо метрополітену

Вихованці міської станції юних техніків завітали на екскурсію в електродепо «Діївське» КП «Дніпровський метрополітен».

Про це повідомили в департаменті транспорту та інфраструктури.

Привіз на місце призначення 15 екскурсантів окремий потяг метрополітену.

Спочатку для юних техніків провели обов’язковий інструктаж, а після – екскурсію. Працівники метрополітену показали, як працює цех поточного ремонту та капремонту. Провели вихованців станції територією підприємства: прогулялися гаями, висадженими на честь ювілеїв метрополітену, та показали звідки відправляються всі вагони (так званий портал).

«Охочі змогли поспілкуватися з працівниками комунального підприємства та побувати у кабіні машиніста. Вихованці станції юних техніків ставили багато запитань, бо про подібну роботу їм розповідають у позашкільному закладі, а тут вони можуть усе побачити та навіть доторкнутися. Сподіваємося, що після завершення навчання діти прийдуть до нас працювати», – поділився заступник начальника електродепо КП «Дніпровський метрополітен» Сергій Леонов.

Такі екскурсії зможуть зорієнтувати дітей для подальшого вибору професії, вважає завідувачка методичного відділу КПНЗ «Міська станція юних техніків» Ольга Шибка.

«Вони мають розуміти, де надалі зможуть втілити свої дитячі мрії і де використають навички, які здобули під час навчання на станції юних техніків. Ми ходимо постійно на екскурсії, вже побували на Південному машинобудівному заводі, конструкторському бюро «Південне», «Інтерпайпі», – розповіла Ольга Шибка.

Після відвідин екскурсанти поїхали назад теж на потягу метрополітену.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: