«Він хоча б щось робить» – несправедливий аргумент філатоватих прихильників, – політолог

10 листопада 2020 о 14:50 - 3677

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Він хоча б щось робить» – несправедливий аргумент філатоватих прихильників, – політолог

Команда кандидата на посаду міського голови Дніпра Бориса Філатова за 5 років вже показали себе як корупціонерів і рейдерів. Ще на п’ять років їх обирати – це елементарно несправедливо.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник Центру «Третій сектор», політолог, політтехнолог Андрій Золотарьов.

Від навів численні приклади, коли «хоча б щось» було зроблено неякісно і неефективно.

Політолог написав:

«Мантри про «вкрадену» у Філатова перемогу мають цілком очевидний політтехнологічний і пропагандистський аспект.

По-перше ніякої перемоги в один тур у Філатова НЕ вимальовувалося і близько. Значить, тепер треба пояснити посполитим, що мовляв це підступи світової закуліси і Краснова, які поцупили у аБориГенів заслужену перемогу.

По-друге, суспільна легітимність мера, обраного в один тур, трошки вище буде, навіть якщо його і підтримала лише десята частина городян.

По-третє, враховуючи схильність аБориГенів до фобій, перспектива другого туру вносить певний дискомфорт. А раптом Краснов зуміє мобілізувати протестників? Адже, – зверніть увагу! – годуючи городян всілякими переможними рейтингами, жодна філатовська соціологія не показувала антирейтинг мера. А він у нього є і немаленький і за справою. Зараз як раз дуже хороша можливість для жорсткого діалогу з Філатовим.

Адже головний аргумент філатоватих «він хоча б щось робить».

Питання має стояти в іншій площині: наскільки якісно і ефективно це робиться?

Міст обіцяли відремонтувати за 9 місяців, а по факту, ремонтували три роки. До кінця ремонт не довели, перевели міст з однієї аварійної категорії в іншу, витрати при цьому збільшилися в два рази.

Метро обіцяли здати в 2020 році, але його не здадуть і в 2021. Зате завдяки безграмотним діям комунальників ледь не пішли під землю гуртожиток «Горного». Яка кількість бюджетних грошей пішла, щоб врятувати будівлю – ніхто не питає.

Можна говорити про дороги, які нескінченно доводиться переробляти.

Можна згадати історію з реставрацією фасадів на проспекті Яворницького, цю сверхкорупціонну за своїм масштабом схему. Зрозуміло, задля забезпечення за ваші гроші благоустрою дохідної нерухомості аБориГенів. Думаєте, що це робота і турбота мера про місто? А це всього лише можливості вкрасти і списати ваші гроші, одночасно попіарившися знову ж за бюджетний кошт.

Переведу на зрозумілу городянам мову, бо вже ставалося таке порівняння.

Уявіть, що ви найняли бригаду ремонтувати квартиру. Вам обіцяли все красиво і якісно зробити за три місяці. Замість цього вам роблять її півтора року. З-за переробок і крадіжок (будматеріалів – ред.) вартість ремонту зросла в рази. У відповідь на ваше невдоволення і обурення, вам хамлять і погрожують.

Скажіть, ви ще раз наймете їх собі? Може, порекомендуєте друзям і родичам, з аргументацією «вони хоч щось роблять»?

Сьогодні з містом відбувається те ж саме. Підтримуючи Філатова, ми наймаємо команду корупціонерів і рейдерів, які вже показали свою неефективність, ще на п’ять років. Питання навіть не в грошах, а в елементарній справедливості».

Нагадаємо, раніше Андрій Золотарьов оцінив можливість фальсифікації виборів в Дніпрі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: