Корбану не вдасться сфальсифікувати перемогу Філатова на виборах, — політолог

18 вересня 2020 о 12:08 - 10469

adminadmin


Корбану не вдасться сфальсифікувати перемогу Філатова на виборах, — політолог

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що політична партія «Голос» у Дніпрі не буде співпрацювати з «тіньовим мером» Геннадієм Корбаном, а тому йому не вдасться організувати перемогу Бориса Філатова на мерських виборах. Про це аналітик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Міська організація «Голосу» в Дніпрі не лягла під Корбана, а це своєю чергою може поламати аБориГенам їхні плани «мутити» з комісіями. Добре пам’ятаю, як п’ять років тому, завдяки повній заміні в другому турі членів виборчих комісій, Корбан поцупив перемогу для Філатова. Але тоді майданна влада удала, що не помітила електорального крутійства команди політично близького Філатова. Для мене зрозуміла істерика Корбана зараз. По-перше, він не звик, коли на його території йому відмовляють. По-друге, розуміють що бумеранг може повернутися?», — вважає Андрій Золотарьов.

На думку політолога, у Геннадія Корбана одна з найбільш колекцій політичних франшиз.

Водночас Золотарьов заперечує, що на дніпровський «Голос» має вплив місцевий бізнесмен Олександр Петровський. Зокрема, політолог запевняє, що голова партійного осередку партії Володимир Юрченко не просто не співпрацює з Петровським, але й має конфлікт з ним.

«Всі хоч трохи обізнані в місцевих розкладах добре знають, що Юрченко п’ять років був у команді Резніченко, яка, скажімо м’яко, не надто ладила з людьми «Наріка». Юрченко, хто забув, був замгубернатора по силовому блоку. А сьогодні Резніченко, ставленик Порошенко, перший в списку партії Корбана-Філатова «Пропозиція» до облради», — наголосив Андрій Золотарьов.

А в Днепре становится жарко. Имею ввиду не погоду, а избирательную гонку. Чернуха которая полилась на «Голос» из всех…

Опубліковано Золотарьвом Андреєм Четвер, 17 вересня 2020 р.

Раніше «Лица» повідомляли, що мер Дніпра Філатов дозволив своєму заступнику скидати людей з мосту.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: