Військовому шпиталю на Дніпропетровщині передали апаратуру від прем’єр-міністра Польщі

02 травня 2023 о 13:34 - 8388

Avataradmin


Військовому шпиталю на Дніпропетровщині передали апаратуру від прем’єр-міністра Польщі

Для забезпечення якісної та своєчасної медичної допомоги військовим шпиталь отримав від прем’єра Польщі Матеуша Моравецького генератори, апарати УЗД та ЕКГ, операційні столи, кардіомонітори, апарати ШВЛ, ортопедичні дошки, медико-тактичні аптечки.

Про це інформує пресслужба Дніпропетровськї обласної ради.

Там зазначають, що  це вже не перша гуманітарна допомога від поляків, яку область отримує завдяки комунікації із закордонними партнерами обласних та народних депутатів.

“Про те, наскільки потужною є підтримка Польщі, годі й говорити. Завдяки новому обладнанню медики шпиталю зможуть врятувати ще більше життів», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За час повномасштабного вторгнення у військовому шпиталі було надано допомогу сотням військових.

«Ми розуміємо, наскільки важливою є якість медичної допомоги під час війни. Мова йде про порятунок життів, а це – найвища цінність. Ми раді допомогти і будемо продовжувати це робити», – сказав Яцек Дуткевич, помічник Премʼєр-міністра Польщі Матеуша Моравецького.

Медиків шпиталю відзначили почесними грамотами. Для Премʼєр-міністра Польщі передали почесну відзнаку обласної ради «Оборона. Єдність. Перемога».

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: