Виборцям буде не нудно: Максим Голосний погодився очолити партію

10 лютого 2021 о 07:20 - 1910

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Виборцям буде не нудно: Максим Голосний погодився очолити партію

За умови внесення змін до статуту, визначеності з назвою і, головне – проведення відповідної кадрової політики, амбіційні плані про вихід регіональної партії «Команда Дніпра» на всеукраїнський рівень втіляться у реальність.

Про це повідомили на прес-конференції в «Інформаторі» представник керівництва партії «Команда Дніпра» Владислав Малько і громадський діяч, блогер, колишній голова Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області Максим Голосний.

Нагадаємо, 02 лютого 2021 р. у «Інформаторі» Владислав Малько і очільниця партії Олександра Климова запросили Максима Голосного приєднатися, очолити «Команду Дніпра» і вивести на всеукраїнський рівень. Йому дали тиждень на роздуми.

«Я дуже рад, що сьогодні, у вівторок, як ми і планували тиждень тому, Максим відгукнувся на нашу пропозицію. Так склалися обставини, що, пройшовши певний невеликий шлях, наша партія з’явилася на політичному небосхилі, але поки регіонального рівня. На наш погляд, це був гарний позитивний досвід, але практично всі задачі, які ми намагалися виконувати, всі орієнтири наші були регіональними. На даний момент стоїть питання: або чекати виборів за 5 років, або встановити амбіційні плани виходу на всеукраїнський рівень.

Для чого всередині нашої партії народилася ініціатива: ми захотіли – що й зробили – запропонувати Максиму Голосному приєднатися до нас і очолити нашу партію. Зрозуміло, задачі можуть змінитися, зрозуміло, погляд Максима може відрізнятися від нашого якимось чином, тому ми в даному випадку вступаємо у діалог.

Що показала ситуація? Ми побачили за той невеликий шлях, що ми пройшли, що в країні не вистачає нових обличь, не сформована нова політична еліта. Тому в нас дуже амбіційні плани, і я дуже рад тому, що Максим приєднався», – сказав 09 лютого Владислав Малько.

Звертаючись до потенційного голови партії він відмітив:

«Даний виклик, наскільки Ви розумієте, не лише амбіційний, але й сміливий. Ви давно вже на політичних теренах, але, наскільки мені відомо, ще в жодну партію не входили».

Голосний кивнув ствердно і продовжив:

«Я дякую Вам за таке запрошення. Я хотів би повідомити глядачам, що до цієї прес-конференції в нас була серія зустрічей технічного характеру. Де ми обговорювали всі можливі варіанти співпраці.

І моя позиція є незмінною: якщо представники партії готові до повного перезавантаження, аж до ребрендингу, то – співпраця можлива.

Якщо не буде жодних зазіхань на формування кадрової політики, на зміну статуту, то – давайте спробуємо.

Тому що я розумію всю відповідальність, яка лягає саме на мене в разі узгодження всіх деталей.

Я, в принципі, погоджуюся на співпрацю з цим проєктом, але за умови повного перезавантаження та повного ребрендингу у разі потреби. Це те, що я хотів сказати.

І, якщо ми домовляємося, ми готуємо з’їзд партії, тому як відповідно до діючого статуту, якій я вивчав, всі ключові рішення цієї політичної сили приймаються виключно з’їздом партії.

Але до з’їзду партії треба опрацювати зміни до статуту, визначитися з назвою, і головне – провести відповідну кадрову політику, тому що проєкт всеукраїнський потребує перш за все якісних, висококваліфікованих – настільки, наскільки це можливо – представників в регіонах. Регіональний проєкт – це одне, а всеукраїнський проєкт – зовсім інше.

Я дякую за запрошення, я повідомив про ті позиції, на яких я стою. Якщо вони Вас влаштовують, то давайте спробуємо і подивимося, що з цього вийде».

Представник керівництва «Команди Дніпра» запевнив, що партія дуже уважно ставиться до майбутнього і розуміє, що без змін неможливо досягнути амбіційних цілей.

«Тому ми досить сміливо йдемо на ті пропозиції, які Максим нам дає, і ми готові розглядати абсолютно серйозні зміни: і назви можливої, і ідеології партії», – підтвердив Владислав Малько.

Максим Голосний резюмував:

«Я думаю, що проєкт буде доволі цікавий, і виборцям буде не нудно».

Нагадаємо, «Команда Дніпра» у суді вимагала перенесення місцевих виборів через стрімке зростання у жовтні-2020 захворюваності на коронавірус COVID-19.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: