Велике переселення народів в XXI столітті відбувається в діджитал

11 липня 2021 о 16:30 - 8376

EditorEditor


Велике переселення народів в XXI столітті відбувається в діджитал

Римська імперія сучасності здригається під ударами племен віртуального. Натовпи цифрових гунів і готів руйнують реальний світ.

Дофамінові моторчики скролів у соцмережах гірше за вандалів, які розграбували Рим, випалюють наш контакт з реальним задоволенням.

Упевнений, що в майбутньому з’явиться професія діджитал-луддитів. Подібно противникам перших ткацьких верстатів два століття тому, діджитал-луддити будуть висмикувати в реальний світ тих, хто заплутався в світовому павутинні.

Така собі суміш лайфкоучей, психотерапевтів і гедоністів на професійній основі.

Жити в симульованому світі небезпечно, а контакт-розрив з симулюваним світом травматичний. Чи з цифровим світом, де ти блогер з великими лайками, чи з власною віртуальною реальністю в твоїй голові.

І справа не в тому, вб’є нас інтернет-кабель або з’їхавший з глузду робот-пилосос. Проблема в тому, що в симульованому світі, не відчуваючи власних кордонів, легко загубитися.

Та й сама межа між віртуальним і реальним все менше відчувається. Хто ти справжній – та іронічна особистість з Фейсбуку чи та, що постить чорно-білі стріт-фото в Інстаграммі? Ти той істерик з коментаря до посту або примітивний тип з історії пошукової системи?

Окей, Гугл, як знайти контакт з реальністю?

Олександр Дмітрієв

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: