У Дніпрі вчитель опублікував книгу про життя переселенців

19 лютого 2021 о 13:30 - 1488

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі вчитель опублікував книгу про життя переселенців

Кожного з українця торкнулась війна на Донбасі, яка триває вже довше, ніж друга світова, але хтось так і не зрозумів, що ті люди, яким довелося покинути своє житло не зі своєї волі, такі ж самі українці, як і кожен хто живе в Україні. Про свій тяжкий життєвий досвід розповів у своїй книзі «Переселенські хроніки. Еволюція свідомості» вчитель з Луганська Тарас Кучеренко.

Про це повідомили Svoi.city.

У своїй книжці Тарас розповідає, як поділилось його життя на дві частини: до війни, та після.

Які тяжкі випробування довелося перенести йому та його сім’ї.

З якими труднощами довелося зіткнутись.

Яке було тихе та щасливе життя: гарна та улюблена робота, кохана дружина, яка подарувала довгоочікувану дитину, здорові батьки, друзі – все нібито склалось.

А потім прийшла війна, раптово, без попереджень. Страх за майбутнє, здоров’я рідних та близьких, невідомість.

«За декілька хвилин я почув потужний вибух. Пролунав він саме там, де зазвичай гуляли жінка з дитиною. Я, наче скажений, вилетів на вулицю. Бачу, дитячий майданчик цілий, але там немає моїх. Продовжую пошуки. Виявилося, що дружина з подругою пішли на пошту. Від них метрів за 600-800 була лінія попадання».

Далі автор описує, як прийшла думка про переїзд до Дніпра, та як після цього змінилось його життя. Як Дніпро стало рідним домом, а рідний Луганськ з дитинства, став зовсім чужим.

«В 2018 році знайшовся покупець на нашу квартиру в Луганську. Звичайно, аби провести угоду, довелося туди поїхати. Хоча, зарікався не їхати в місто, доки там не замайорів український прапор. Тринадцять днів, які я там пробув, привели мене у шок, я не міг про це не написати. Ти розумієш, що будинки там стоять твої, а вулиці – чужі. Відчуття дивне, від якого після повернення в Дніпро я відходив декілька тижнів».

Дуже багато написано особистого, але дуже важливого для Кучеренка та в цілому для кожного переселенця.

Тому, мабуть, кожному свідомому українцю треба прочитати таку книжку, щоб потім не виникало таких думок, як “Днепр – русский город”.

Раніше ми повідомляли про те, що у Кам’янському надають житло внутрішньо переміщеним особам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: