В Україні з’явився сервіс, який допоможе онкохворим отримати препарати безоплатно

15 лютого 2021 о 16:00 - 1087

Регіна ОрловаРегіна Орлова


В Україні з’явився сервіс, який допоможе онкохворим отримати препарати безоплатно

15 лютого стартує електронний сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя». Він допоможе зробити лікування для пацієнтів з онкологією доступнішим і зменшити частку українців, що відмовляються від лікування. Ініціатори сервісу ГО «Ліки Контроль» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Про це повідомляє МОЗ.

За даними Національного канцер-реєстру України  373 українці щодня дізнаються про онкологічний діагноз. Кожен 6-й  українець відмовляється від  звернення до лікаря через високу вартість лікування (17,7%) за даними Індекс Здоров’я. Україна 2019 http://health-index.com.ua/reports.

“Часто пацієнти з онкологією, отримавши відмову у препараті, не сподіваються отримати препарати на наступні курси лікування безкоштовно. Вони збирають кошти на препарати або взагалі відмовляються від лікування. Наш сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя» показуватиме пацієнтам, як можна отримати  призначені препарати безоплатно” — зазначає  голова ГО “Ліки Контроль” Наталія Гуран.

Громадська організація  «Ліки контроль» відстоює права пацієнтів, покупців та споживачів лікарських засобів.

Сайт Ліки для онкохворих  http://onco.likicontrol.com.ua/  відображає ліки, які закуповуються за державний кошт за напрямом онкологічні та онкогематологічні захворювання, а також ліки з Національного переліку основних лікарських засобів. Крім того на сайті можна налаштувати та отримувати повідомлення про надходження призначених препаратів у вибраний регіон.

Також ми писали: Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно отримати ліки від гепатитів В та С.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: