В Дніпропетровській торгово-промисловій палаті (ДТПП) впровадили нову посаду – віцепрезидент з цифрового розвитку. До компетенцій обраного віце-президента буде входити цифрова трансформація ДТПП – від розробки стратегії її цифровізації до контролю за впровадженням цифрових технологій у роботу Палати.
Про це повідомили на Раді Дніпропетровської торгово-промислової палати, на якій заслухали звіт Президії палати про підсумки роботи за 2020 рік і обговорили пріоритетні завдання діяльності на рік 2021.
«Карантинний 2020 показав, що головним трендом став перехід життя в онлайн. Тому нам, як і багатьом іншим, прийшлося змінювати свої пріоритети і переводити майже усі робочі процеси в онлайн-режим», – відмітили в торгово-промисловій палаті.
В планах ДТПП є розробка і запуск комплексної сервісної платформи для отримання послуг експертизи, оцінки, сертифікації походження товарів в онлайн-режимі. Також незабаром буде впроваджена видача електронних сертифікатів та інше.
Нагадаємо, представники бізнесу Дніпропетровщини можуть знайти ділового партнера у Чехії: куди звертатися?