Представники бізнесу Дніпропетровщини можуть знайти ділового партнера у Чехії: куди звертатися?

21 січня 2021 о 12:53 - 1404

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Представники бізнесу Дніпропетровщини можуть знайти ділового партнера у Чехії: куди звертатися?

20 січня відбулася перша у новому році зустріч українського та чеського бізнесу, організована Дніпропетровською торгово-промисловою палатою (ДТПП) у форматі онлайн.

Представники більше трьох десятків підприємств Дніпропетровського регіону, які працюють у галузях металургії, енергетики, харчової промисловості, сільського господарства і косметології, отримали змогу особисто поспілкуватися з обраною чеською компанією та обговорити потенціальні напрями спільної роботи. Крім того, підприємці Дніпропетровщини отримали від представника Посольства України в Чехії Валерія Короми інформацію щодо можливостей Посольства у підтримці бізнесу і відповіді на питання щодо нюансів економічної співпраці України з Чехією.

За результатами вебінару представники бізнесу Дніпропетровщини і Чехії, які презентували свої компанії і зазначили потреби, отримали нові  професійні контакти, обговорили можливі напрями співпраці. Особливу зацікавленість визвала чеська компанія «SKODA JS a.s.», яка надає широкий спектр послуг в галузі проектування, виробництва обладнання та обслуговування для атомних електростанцій.

Крім того, на кінець лютого заплановано проведення онлайн-зустрічі у форматі В2В із Торгово-промисловою палатою по країнам СНД. Наразі створюється робоча група, до якої увійдуть Міністерство Промисловості і Торгівлі Чеської Республіки і представники обладміністрації Дніпропетровської області. Також планується бізнес-місія до Чехії та оффлайн відвідування восени машинобудівної виставки у Брно.

«Нам приємно, що наш регіональний бізнес позитивно оцінює діяльність Палати у напряму організації ділових онлайн-зустрічей і дякує за допомогу. Тих же, хто має намір знайти нового ділового партнера у Чехії, запрошуємо звертатися до Центру підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати і отримувати допомогу: тел.: (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: export@dcci.org.ua», – повідомила ДТПП.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: