В одному з сіл Дніпропетровщини якісно відремонтували дитсадок

13 вересня 2021 о 13:00 - 7598

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В одному з сіл Дніпропетровщини якісно відремонтували дитсадок

Мова про дитсадок села Павлопілля Нікопольського району. Після ремонту він став яскравим, зручним, утепленим, а ще зможе приймати більшу кількість малечі.

Про це повідомляють у ДніпрОДА.

Стару будівлю осучаснюють ззовні та всередині. Крім цього з’являються й нові приміщення, та ще і які важливі! У дитсадку була актова зала, а спортивної зали не було, тепер буде, а ще для малечі запрацює кімната для гуртків.

Для маленьких відвідувачів дитячого садка «Сонечко» облаштовують не тільки сучасний освітній простір, але і збільшують квадратні метри будівлі. Тепер заклад в змозі приймати 110 дітей! Попрацювати було над чим, тому що будівля дитсадка «Сонечко» зі своїх 30 років більше стояла закритою. За цей час у садку попсувалися вікна, продірявилася покрівля тощо.

Батьки маленьких відвідувачів закладу з нетерпінням чекають на відкриття, адже за словами однієї з матусь: «дорослим треба працювати, а дітям – розвиватися і готуватися до школи».

Будівельники розповіли про те, що саме відремонтували та добудували в дитсадку «Сонечко». Почали з даху – на ньому було змінено покрівлю. Потім йшли до низу, утеплюючи фасад різнокольоровою плиткою. А потім залили пандуси та оснастили їх системою сніготанення.

Подбали про безпеку – змонтували аварійні сходи у будівлі. До того ж не забули й про подвір’я: там розчистили майданчики під альтанки.

Директорка дитсадка відверто зізнається, що таких гарних дитсадків ще не бачила. Батьки теж у захваті, особливо від зали для фізкультури, де їх діти будуть фізично розвиватися, та від кімнат для творчості, де розвиток буде вже духовний, розумовий. У дитсадку «Сонечко»  буде ще й ресурсна кімната, де діти з особливими потребами зможуть розвивати свої побутові навички.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: