У департаменті транспорту Дніпра радіють вживаним трамваям з Германії

10 вересня 2021 о 12:00 - 5085

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У департаменті транспорту Дніпра радіють вживаним трамваям з Германії

Ці десять машин відпрацювали багато років у німецькому Лейпцигу, а тепер будуть радувати своїм комфортом та якістю дніпрян та гостей міста.

Про це повідомляє Департамент транспорту та інфраструктури Дніпра у Facebook.

9 вересня на маршрут № 15 «Залізничний вокзал – вул. Криворізька» вийшли 10 трамваїв. Але до цього вони ще були на підготовці у місцевих майстрів, тому що потрібно було підготувати вагони до нашої колії, а ще пофарбувати трамваї, адже Дніпро має свій дизайн-код.

Досвід роботи із вживаними трамваями з Німеччини у Дніпра вже є — протягом останніх трьох років трамвайний парк поповнився 50 машинами звідти, тому й обладнання нової партії GPS-навігацією та всім необхідним для роботи пройшло швидко.

Вживане, але європейське подобається не тільки пасажирам, хоча дехто у коментарях допису скаржився на те, що німецькі трамваї менш зручні, ніж радянські, але й водіям. Наприклад, водій з майже двадцятирічним стажем Максим Рудюк відмітив плавний пуск цих моделей з Лейпцигу.

«Пасажири, які заходять на зупинках із сумками, кошиками, вони не завжди можуть триматися за поручні. Тож ця функція робить рух безпечнішим».

А ще диво електротранспорт має режим рекуперації, що дає змогу заощадити близько 30% тягової електроенергії. Трамваї, які прибули до Дніпра раніше, вже давно курсують на маршрутах № 5, № 11, № 12 та інших. Подекуди вони повністю замінюють старі вагони, а де потрібно — доповнюють рухомий склад.

Здавалося б — департамент транспорту робить все для комфорту пасажирів, але не всі залишаються задоволеними. У коментарях до новини люди пишуть, що особливо радіти вживаній техніці немає сенсу. Дехто вказує на те, що краще купувати трамваї у вітчизняних виробників. Їх опоненти вказують на ціну нових українських та вживаних європейських, вона, як, в решті решт й співвідношення ціни та якості, схиляється у бік використаних трамваїв з Європи.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: