В Обласному центрі вакцинації у Дніпрі щепили від коронавірусу майже 3 тис людей

11 липня 2021 о 16:02 - 5459

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


В Обласному центрі вакцинації у Дніпрі щепили від коронавірусу майже 3 тис людей

Понад два тижні тому на Дніпропетровщині розпочав роботу Обласний центр вакцинації від COVID-19. За цей час там щепили майже 3 тис людей.

Про це повідомляє сайт ДніпроОДА, посилаючись на заступницю директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяну Квітницьку.

«Нарощуємо темпи вакцинації на Дніпропетровщині. Щодня щепимо майже 10 тис мешканців області. Працюють понад 200 стаціонарних пунктів щеплення. А також центри масової вакцинації у Дніпрі та Кривому Розі. Використовуємо три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac та Comirnaty», – сказала Тетяна Квітницька.

Обласний центр вакцинації від COVID-19 відкрили у центрі Дніпра понад два тижні тому. Для комфорту відвідувачів обладнали кілька шатрів. Спочатку – реєстрація. Далі – огляд лікаря.

Після огляду – вакцинація. Далі протягом 30 хвилин людина знаходиться під наглядом медиків.

«Вакцина дуже добре переноситься. Побічні ефекти бувають вкрай рідко», – сказав лікар-терапевт Олександр Бучарський.

Керівник Обласного центру вакцинації, доктор медичних наук Олександр Родинський каже – щодня на щеплення приходить щонайменше дві сотні людей.

«Іноді за день буває і по півтисячі людей. Приходять не тільки ті, хто записався до листа очікування. А й просто без запису. Усіх приймаємо, – розповів Олександр Родинський. – Потім дані вносимо до Національної бази вакцинації. На повторне щеплення запрошуємо людей за 3-4 тижні».

Зробити щеплення у центрі вакцинації може кожен охочий. Достатньо мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. За наявності – декларацію із сімейним лікарем. Бажаючих приймають щодня з 8:00 до 18:00.

Дніпропетровський обласний центр вакцинації від коронавірусу працює за адресою: м. Дніпро, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26. Вхід біля Будинку Пчолкіна.

Загалом на Дніпропетровщині вже щепили від COVID-19 понад 272 тис мешканців області. З них більш ніж 88 тис – двома дозами.

“Лица” раніше повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: