В наркологічному диспансері Дніпра підбили підсумки минулих свят

15 січня 2021 о 18:15 - 988

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


В наркологічному диспансері Дніпра підбили підсумки минулих свят

У п’ятницю, 15 січня, в пресцентрі ІА «МістДніпро» відбулася пресконференція на тему «Підсумки святкування новорічних та різдвяних свят на Дніпропетровщині», в якій прийняла участь завідуюча кабінетом експертизи лікування залежності Дніпропетровського обласного наркологічного диспансеру Ольга Вовк.

Всього за новорічні свята (з 1 по 4 січня) в Дніпрі було проведено 47 експертиз. З них підтверджено 32 випадки алкогольного сп’яніння і 21 наркотичного. Це люди, які перебували за кермом автомобіля в стані опьяненія. Також в ці свята проводилася госпіталізація в ургентному стані, яке було пов’язане з алкогольною залежністю. Госпіталізовано 11 осіб, повідомила вона.

Завідуюча Дніпропетровського обласного наркологічного диспансеру поінформувала, що під час Різдвяних свят (з 6 по 10 січня) в місті Дніпро було проведено 66 експертиз, серед яких підтверджено 12 алкогольних сп’янінь і 15 наркотичних. Збільшилася кількість госпіталізованих їх кількість склала 31 осіб, з них 25 алкогольна залежність, інші наркотична.

Нагадаємо, всього 14% жителів України вважають себе щасливими.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: