В Музеї історії Дніпра презентують роман-екшн про козаків

21 вересня 2021 о 09:15 - 47368

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


В Музеї історії Дніпра презентують роман-екшн про козаків

Сьогодні, 21 вересня, в Музеї історії Дніпра о 17 годині відбудеться презентація книги Катерини Липи “Слуги яструба і лілей: повернення”.

Про це інформує Музей історії Дніпра.

Мистецтвознавиця, історикиня фортифікації Катерина Липа розповість, як і чому написала історичний роман-екшн та продовження до нього, що у цих книжках правда, а що вигадка.

За сюжетом нового твору козацький розвідник Дмитро Шершень разом з французьким інженером-фортифікатором Клодом де Л’Ампіком, які вже відомі читачам по роману «Слуги яструба і лілей», стають учасниками численних небезпечних пригод на теренах України. Події відбуваються улітку 1678 року у Дикому Полі, де друзі стикаються з турками у обложеному Чигирині, потім потрапляють до фортеці Кодак, опиняються у ролі детективів, розплутуючи загадкове вбивство у Києві. Пригодницький роман вчить перемагати навіть за найважчих обставин.

У ході презентації можна буде придбати книги Катерини Липи, що виходили упродовж останніх років у видавництві Laurus, а також роздивитися впритул репліки зброї XVII ст. і за бажання сфотографуватися з мушкетом у позі геральдичного козака з самопалом.

Презентація відбудеться у Музеї історії Дніпра (вул. Воскресенська, 14). Зала “Архітектура”. Запис для участі у презентації за телефоном: 095 294 00 09.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: