В лісах Дніпропетровщини посилюють охорону хвойних дерев

11 грудня 2020 о 10:00 - 1061

verasta3verasta3


В лісах Дніпропетровщини посилюють охорону хвойних дерев

Починаючи з 10 грудня в Україні впроваджується патрулювання хвойних лісових насаджень.

Перш ніж йти в ліс та рубати ялинку, подивіться на те, чи варто це робити. По-перше, знищуючи ліси, ми шкодимо довкіллю. По-друге, це не вигідно навіть з точки зору фінансів. Адже штраф, що передбачений за цей злочин, в рази перевищує вартість новорічного дерева, придбаного на ялинковому базарі.

Так за незаконно зрубану ялинку діаметром стовбура до 10 см становить 1.152 гривні, діаметром до 14 см – 1.500 гривень, а 18 – 1.852 гривні.

Крім того, існує ще й кримінальна відповідальність. Так за статтею 246 ККУ вас можуть притягнути до відповідальності за незаконну порубку або перевезення, зберігання та збут деревини.

Заходи по патрулюванню будуть проводитись співробітниками Держлісагентства спільно з представниками правоохоронних органів, Держекоінспекції, громадськості та преси. Такі місця, як шкільні посадки, плантації новорічних ялинок та ділянки, де ростуть особливо цінні та інтродуктивні хвойні породи і чагарники будуть взяті під особливий контроль.

Нагадаємо, раніше ми писали, що «подяка» чинного мера «знищить» дерева на Набережній Перемоги, на житловому масиві Лівобережний-3 у Дніпрі за розпорядженням Філатова викопують дерева. А в центрі Дніпра КП «Міськзеленбуд» пошматував дерева.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: