В лікарні ім. І. І. Мечникова у мами з COVID-19 народилася здорова дівчинка

07 жовтня 2020 о 11:45 - 4417

adminadmin


В лікарні ім. І. І. Мечникова у мами з COVID-19 народилася здорова дівчинка

Цю чудову новину повідомила заступниця медичного директора з акушерсько-гінекологічної допомоги Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечникова Ірина Кітова на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, породілля Катерина, у якої лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію, народила здорову дівчинку вагою 3 кг 110 г та зростом 53 см. Відомо, що пологи відбулися за допомогою кесаревого розтину, адже через ускладнення хвороби був ризик гіпоксії плоду.

Наразі лікарня ім. І. І. Мечникова — це єдиний медичний заклад Дніпра, в якому приймають вагітних із підтвердженим COVID-19. У її пологовому центрі є спеціальний акушерський блок, у якому відповідно до санітарних норм обладнані родзал та операційна.

«Лица» бажають Катерині та її новонародженій доньці міцного здоров’я та нагадують, що на сьогодні зареєстровано вже 7.688 випадків зараження коронавірусом, а 133 особи загинули.

Раніше ми писали, що COVID-19 може спричинити ускладнення для майбутньої мами та її дитини, але плід не є першочерговою ціллю вірусу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: