В Дніпрі підірвали «метизний» завод

15 листопада 2021 о 18:00 - 2386

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В Дніпрі підірвали «метизний» завод

У ніч з 14 на 15 листопада в Дніпрі, на території колишнього метизного заводу, провели підривні роботи. Таким чином демонтували будівлю, яка стояла недалеко від високовольтних ліній, і ліквідувати її іншим чином не було можливим.

Про це повідомляє Інформатор.

Вибух пролунав близько 03:23. На території колишнього заводу «Дніпрометиз» планують збудувати ТРЦ. Терміни закінчення робіт поки невідомі. Загальна територія земельної ділянки складає близько 12 га. Подробиці проекту не розголошуються.

Будівля знаходиться поряд із Набережною Заводською. Для безпечного проведення цього заходу ділянку дороги на вулиці Набережній Заводській від вулиці Павлова до річпорту перекрили з двох сторін. Співробітники поліції відвели мешканців, які зібралися подивитись на вибух, на безпечну відстань. На щастя, все пройшло вдало.

Пізніше, вже вдень 15 листопада, провели демонтаж направленим вибухом труби, яка лишилася від заводу. За словами зам мера Дніпра Михайла Лисенка, цю трубу хотіли лишити як арт-об’єкт, але її детальне обстеження виявило значні деформації, тож об’єкт вирішили підірвати.

Раніше «Лица» також писали про те, де в Дніпрі буде побудований новий ТРЦ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: