Де в Дніпрі буде побудований новий ТРЦ

15 вересня 2021 о 15:00 - 4685

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Де в Дніпрі буде побудований новий ТРЦ

На Набережній Заводській в Дніпрі, на території колишнього метизного заводу планують побудувати черговий ТРЦ. Наразі триває розробка проекту.

Про це повідомляє D1 з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Заступник гендиректора та директор по роздрібної торгівлі ТОВ «Епіцентр К» В. Гончаров поділився планами стосовно будівництва. За його словами Дніпро не єдине місто, де побудують нові торгово-розважальні центри. Масштабний проєкт охопить усі великі міста України. Почали чомусь зі Львова.

Над великим будівництвом працюють відомі в певних професійних кругах архітектори з досвідом створення подібних проектів. Разом і з Дніпром почнуть будувати ТРЦ ще й Запоріжжі. А ось в Одесі та Харкові лише пораються над концепціями великих торгівельних центрів.

Співрозмовник видання впевнений, що за планами майбутній ТРЦ має бути не схожим на інші працюючі в країні. У центрі будуть представлені, як відомі та знані українцям бренди. Так й нові, раніше не представлені на вітчизняному ринку.

«Крім того, ми створимо особливі магніти, які ще ніде не представлені, і зроблять наші проекти дійсно унікальними», – аргументував пан Гончаров.

Наразі на Набережній Заводській відбувається демонтаж старих цехів та будівель, розчищається майданчик для будівництва.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: