Укрзалізниця відновлює “морські поїзди” з Дніпра та Кривого Рогу до Бердянська

03 червень 2021 о 15:30 - 2602

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Укрзалізниця відновлює “морські поїзди” з Дніпра та Кривого Рогу до Бердянська

Укрзалізниця з 10 червня відновлює курсування ще двох «морських» потягів: №472/471 Дніпро — Бердянськ та №552/551 Кривий Ріг — Бердянськ.

За повідомленням прес-служби “Укрзалізниці”, ці потяги дозволять оминути автозатори та комфортно дістатися курорту.

Поїзди вирушатимуть по парних числах, зворотно — по непарних. Розклад зручний: відправлення з Дніпра о 22:50, прибуття до Бердянська о 08:23; відправлення з Кривого Рогу о 21:20, прибуття до Бердянська о 08:23. Більше інформації щодо розкладу руху поїздів тут.

Нещодавно Укрзалізниця запустила потяг для жителів Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного та цілої агломерації східноукраїнських міст до Одеси. Також відкрито інші «морські» рейси до літнього сезону: жителі Чернігова та Сум можуть купувати квитки на швидкий поїзд до Одеси, а для львів’ян з’явилося нове щоденне літнє сполучення з Бердянськом.

Укрзалізниця піклується про комфорт пасажирів під час подорожей та нагадує про правила безпеки на період розповсюдження коронавірусної інфекції: носіть маски правильно, користуйтесь антисептиками та дотримуйтесь безпечної дистанції, – наголошують у повідомленні.

“Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: