Влітку в транспорті Дніпра діятимуть знижки для дітей

01 червень 2021 о 12:30 - 2450

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Влітку в транспорті Дніпра діятимуть знижки для дітей

У Дніпрі на літніх канікулах для школярів і надалі діятиме безкоштовний проїзд в електротранспорті. Також залишається 25 % знижка від вартості тарифу на проїзд автобусними маршрутами.

Про це під час брифінгу 31 травня розповів заступник директора – начальник управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Олександр Лещенко.

«Згадані знижки діють лише за пред’явлення учнівського квитка. Тому звертаємо увагу батьків: якщо закінчився термін дії документа, то слід звернутися до школи, щоб його подовжити, і дитина надалі могла користуватися пільговим проїздом», – сказав Олександр Лещенко.

Представник мерії також нагадав про дотримання дітьми правил поведінки під час проїзду у громадському транспорті:

«Не відволікати водія, вихід із салону – тільки після повної зупинки, не перешкоджати зачиненню дверей, очікувати транспорт лише на відповідних зупинках, не порушувати громадський порядок, не шкодити майно усередині салону, обходити транспорт лише ззаду, спереду не вибігати!».

Голос народу

При цьому у соцмережі, коментуючи цю інформацію від чиновників міста, мешканці обурюються тим фактом, що дія учнівських квитків закінчується 31 травня.

Нагадаємо

З 21 травня у Дніпрі відновили  цілодобову можливість пільгового проїзду у громадському транспорті.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: