Укрзалізниця буде здавати понад 41,5 тис. кв. метрів площі в оренду

10 червень 2021 о 16:00 - 1087

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Укрзалізниця буде здавати понад 41,5 тис. кв. метрів площі в оренду

АТ «Укрзалізниця» готується здавати в довгострокову оренду торговельні площі залізничних вокзалів понад 41,5 тис. кв. метрів.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

В.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик розповів про намір передачі зазначених площ “Укрзалізниці” та отримання прибутку з оренди на місяць що найменше 8,4 млн грн, а на рік — понад 100 млн грн.

«Більшість цих площ нам вже роками не приносили прибутків. Дотепер максимальний обсяг орендних площ по всіх вокзалах сукупно складав трохи більш як 9,5 тис. кв. м. Ми змінюємо цю ситуацію, адже відведені для торгівлі зони мають приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання. Проте в довгостроковій перспективі — підготувати 11 вокзалів до концесії», — зазначив він.

Передача торговельних площ вокзалів буде відбуватися через електронні аукціони в системі «Prozorro.Продажі».

Перед початком аукціону “Укрзалізниця” провела повну інвентаризацію та заміри всіх площ комерційних приміщень вокзалів.

«Багато площ вокзалів простоювали й не використовувалися залізничниками та клієнтами. Ми проаналізували кожен куточок вокзалу та привели до ладу всі приміщення, які можуть бути віддані та цікаві орендарям», — зазначив директор філії «Вокзальна компанія» Володимир Коваль.

До кінця літа повинні передати в оренду наступні вокзальні площі: Козятин, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Хмельницький, Суми, Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, ім.Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса-Головна, Миколаїв, Львів, Жмеринка, Херсон, Київ-Пасажирський та Харків.

«Передача в оренду комерційних об’єктів вокзалів на строк від 3 років дозволить залучити надійних орендарів. Працюючи за довгостроковими договорами, вони будуть зацікавлені інвестувати в ці об’єкти оренди, тож пасажири зможуть отримати на вокзалах максимально якісні послуги», — резюмував Іван Юрик.

Раніше «Лица» також писали про те, що Укрзалізниця відновлює «морські поїзди» з Дніпра та Кривого Рогу до Бердянська.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: