Українські резервісти отримуватимуть грошову компенсацію: уряд назвав умови

27 січня 2022 о 10:00 - 11867

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Українські резервісти отримуватимуть грошову компенсацію: уряд назвав умови

Під час засідання уряд погодив внесення змін до Порядку та умов виплати деяким категоріям військовослужбовців одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби.

Про це повідомляє Finance.ua.

Відтепер гроші отримуватимуть резервісти.

Згідно з пояснювальною запискою, військовослужбовці, яких призвали на військову службу під час мобілізації, на особливий період або на військову службу за призовом осіб з числа резервістів в особливий період, і звільняються зі служби — отримають одноразову грошову компенсацію в розмірі 4% місячного грошового забезпечення за кожен повний календарний місяць служби, але не менше 25% місячного грошового забезпечення.

23 квітня 2021 року в Україні набув чинності закон щодо призову на військову службу резервістів в особливий період без оголошення мобілізації.

Закон вводить новий вид військової служби — військова служба за призовом осіб з числа резервістів в особливий період.

Так, в особливий період на військову службу призиватимуть громадян, які уклали контракти про проходження служби у військовому резерві та/або зараховані до військового оперативного резерву.

Рішення про проведення такого призову прийматиме Верховний Головнокомандувач ЗСУ за поданням Головнокомандувача ЗСУ.

У рішенні визначатимуться категорії резервістів, яких необхідно буде призивати, завдання, обсяги, терміни та порядок проведення призову тощо.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: