«УДАР Віталія Кличка» закликає уряд не брати українців у заручники та не збільшувати фіскальний тиск на малий та середній бізнес

22 вересня 2021 о 15:25 - 31159

Avatarredaktor


«УДАР Віталія Кличка» закликає уряд не брати українців у заручники та не збільшувати  фіскальний тиск на малий та середній бізнес

Партія «Удар Віталія Кличка» відреагувала на проєкт бюджету на наступний рік і закликала не голосувати за так званий антиолігархічний  законопроект №5600.

Нагадаємо, раніше в партії вже висловлювали занепокоєння наміром уряду підвищити ставки окремих податків та розширити податкову базу, що однозначно негативно вплине на добробут та фінансову стабільність українських родин.

Урядовці у проект бюджету-2022 заклали +30 млрд грн, які вони планують отримати завдяки ухваленню скандального так званого антиолігархічного законопроєкту №5600.

Як відомо, гучно назвавши законопроєкт «антиолігархічним», уряд, під шляхетним приводом справедливого оподаткування приватних монополій та великих фінансово-промислових груп, запланував суттєве посилення фіскального тиску на малий і середній бізнес та громадян України.

Тож  схоже, що рецепт «збалансованого» бюджету від уряду – це взяти гроші в простих українців.

При цьому профільний комітет ухвалив рішення рекомендувати парламенту схвалити 5600 у другому читанні та в цілому.

«В рішенні комітету зафіксована нова спецпроцедура розгляду законопроєкту, яка унеможливлює поставити депутатам свої правки в залі», – пояснили в партії.

«Удар Віталія Кличка» закликає уряд не брати українців у заручники, протискаючи за допомогою бюджету прийняття законопроекту 5600, що посилить фіскальний тиск на малий та середній бізнес.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: