«УДАР» самостійно братиме участь у наступних парламентських виборах

06 жовтня 2021 о 15:30 - 31015

EditorEditor


«УДАР» самостійно братиме участь у наступних парламентських виборах

Політична партія «УДАР» сьогодні активно розвивається і готується самостійно брати участь у наступних парламентських виборах.

Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко в інтерв’ю «РБК-Україна».

Зараз партія займається розвитком осередків, регіональних організацій по Україні. Присутність наших депутатів у Верховній Раді – це інструмент для впливу на політичні процеси, на зміни в Україні.

Лідером партії залишатиметься Віталій Кличко. І саме він поведе УДАР на наступні парламентські вибори. «УДАР» не планує об’єднуватись з іншими політичними проектами для участі у парламентських виборах. Наша політична сила братиме самостійну участь у наступних парламентських виборах. А вже після досягнення досить хорошого результату зможемо розглядати подальшу співпрацю в стінах парламенту.

Щодо можливості політичного союзу з Володимиром Гройсманом, Дмитром Разумковим та іншими – це залежатиме від спільності завдань та готовності до співпраці.

Як раніше повідомлялося, Віталій Кличко закликав регіональні політичні сили, лідерів місцевого самоврядування та всіх активних та небайдужих громадян об’єднати зусилля, щоб разом йти на парламентські вибори у складі партії «УДАР».

До «УДАРу» вже приєднався міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та очолювана ним партія «Рідний дім». Також до «УДАРу» долучився голова Житомирської ОДА з 2016 по 2019 рік Ігор Гундич та інші.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: